WAHLGRENIS        

    

...veci mezi nebem a zemi...

          


     REGISTRACE       Přihlášení

Registrace

PODMÍNKY REGISTRACE:

1. Úvodní ustanovení
Úplné a kompletní texty provozovatele webu Wahlgrenis.cz jsou pokytovány těm, kteří se zaregistrují za níže uvedených podmínek. Souhlasem s podmínkami a následnou registrací členství vzniká smluvní vztah, který se řídí těmito podmínkami.

2. Registrace
2.1 Registrovat se může jakákoliv fyzická osoba, která souhlasí s těmito podmínkami a zaplatí členský poplatek.
2.2 Automaticky po registraci obdrží zájemce o registraci potvrzující e-mail s přístupovými údaji. K vlastní aktivaci registrace dochází ihned po připsání platby na účet.
2.4 Provozovatel webu Wahlgrenis.cz neshromažďuje osobní data, proto se na registrované nevztahuje ochrana osobních údajů. Při registraci se nevyžaduje uvést jméno a příjmení, pouze přezdívka a e-mail.
2.5 Registrovaný bere na vědomí právní následky, ke kterým může dojít, bude-li vystupovat v reakcích k jednotlivým textům protiprávně.
2.6 Poskytnutím e-mailové adresy registrovaný souhlasí s tím, že mu mohou být zaslány informace s novinkami webu. Tato varianta je ze strany registrovaného zrušitelná.

3. Produkty pro registrované
3.1 Zaregistrovaní mají přístup k textům, které nejsou veřejně přístupné. Jsou to například pravidelně publikované horoskopy (denní, týdenní), odpovědi na dotazy, výklady snů, odpovědi v offline konferencích, ohlasy k jednotlivým pořádaným akcím a aktuální informace. Databáze přestává být veřejná od 14. února 2010.
3.2 Neveřejné texty jsou určeny pouze pro vlastní potřebu zaregistrovaných. Porušení tohoto bodu znamená okamžité ukončení členství zablokováním přístupového hesla.

4. Závěrečná ustanovení
4.1 Obsah těchto podmínek se může operativně doplňovat a měnit.

Wahlgrenis, 2.1.2010

pokračovat v registraci > > > Souhlasím s podmínkami

© 2004-2022 Wahlgrenis Zveřejněné materiály jsou chráněny autorským zákonem. Kopírování a šíření jakékoliv části obsahu bez svolení autora je zakázáno.