WAHLGRENIS        

    

...veci mezi nebem a zemi...

          


     REGISTRACE       Přihlášení

AKCE O KONFERENCE O NAROZENÁ MIMINKA
INFORMACE O PŘÍBĚHY

Miminka - narozená miminka


Teď už můžeme, ale stále se nedaří VAŠÍK   
Dobrý den paní Wahlgrenis,
narazila jsem na Vás náhodou ve videu na YouTube. Přišlo mi v tu chvíli správné Vás kontaktovat. Chtěla jsem se zeptat a zároveň Vás moc poprosit, zda byste mi nemohla ukázat cestu k vysněnému miminku? Když jsem chtěla otěhotnět poprvé, tak místo toho jsem onemocněla na tři čtvrtě roku. Teď už můžeme, ale stále se nedaří.
Otehotnela som, keď sme to najmenej čakali TOMÁŠEK   
Milá Wahlgrenis,
ani neviem, ako začať. Vo všetkom, čo ste mi písala, ste mala pravdu.
Otehotnela som, keď sme to najmenej čakali. Asi tak rok dozadu sme si povedali, že tomu dáme voľný priebeh. Nepočítali sme dni, ani sa "nesnažili".
Vždycky jsem si představovala, že budu mít rodinu brzo VIKTORKA   
Dobrý den,
dostala jsem na Vás kontakt od sestry a ráda bych Vás poprosila o radu.
Hrozně by mě zajímalo, jestli se ke mně chystá někdy v budoucnu miminko.
Vždycky jsem si představovala, že budu mít rodinu brzo. Ale přijde mi, že to tak asi nebude. Partner mě opustil z neznámých důvodů. Chtěla bych se i zeptat, zda u mě vidíte partnera, s kterým bych mohla mít miminko.
Dále mě trápí, že se vůbec nemám ráda. Mám to od dětství. Nosím pořád černé oblečení, protože se v něm cítím lépe a přijdu si schovaná.
Podľa hormónov je všetko v poriadku ELIZABETH   
Dobrý deň pani Wahlgrenis, píšem Vám s veľkou úctou a pokorou a samozrejme s malou dušičkou. Práve čítam vašu krásnu knihu Proč k nám miminko nechce. V prvom rade Vám za túto knihu chcem poďakovať. Je veľmi inšpiratívna a plná nádeje pre nás "snažilky". Už som si stihla vymeniť posteľnú bielizeň za oranžovú, prestávam nosiť čierne spodné prádlo, nakoľko patrilo k mojím obľúbeným, do spálne sme si kúpili antúriu v oranžovom kvetináči (je mi veľmi milé, ako manžel k tomu pekne pristupuje, kvetinke odostiera žalúzie, aby mala dostatok svetla, aj napriek tomu, že je muž a je k týmto veciam viac racionálnejší). A aj iné veci sa snažím podľa vašej knihy aplikovať.
Je to přesně 21 dnů od velmi silného rituálu HOLČIČKA   
Dobrý den paní Wahlgrenis,
dnes je to přesně 21 dnů od velmi silného rituálu. A dnes jsem na těhotenském testu objevila dvě čárky. Neuvěřitelná magie. I teď se malinko bojím, aby vše dopadlo tak, jak má. Ale teď už tomu věřím.
Proč se mi zatím nedaří otěhotnět ADÁMEK   
Milá Wahlgrenis, ráda bych se Vás na něco zeptala. Už jsem si i říkala, že je dušička miminka blízko. Počkala jsem si, ale jak se nyní ukázalo, nepřišla. Zeptám se Vás nyní, zda mám počkat na přednášku anebo využít tuto emailovou cestu a zeptat se, proč se mi zatím nedaří otěhotnět, ačkoliv se to před rokem už na chvíli podařilo. Zdravotně jsme s manželem na tom oba dobře, máme krásný vztah. Od potratu jsem si prošla velkou osobní transformací, došla jsem i do Santiaga, hodně věci jsem si uvědomila.
Tvoje předpověď ze semináře z Krnova se naplnila SÁŠENKA   
Wahl,
Tvoje předpověď tenkrát ze semináře z Krnova se naplnila.
Bratranec David přivedl nedávno na svět holčičku.
Dostala jméno po mrtvé tetě - Sášenka.
Udělala jsem, co jste mi poradila ADRIEN   
Dobrý večer,
ozývám se po nějaké době, měly jsme spolu skype konzultaci.
Udělala jsem, co jste mi poradila a nyní jsem v 6. týdnu těhotenství.
Za což samozřejmě moc děkuji.
Přišel k nám dle vaší předpovědi CHLAPEČEK   
Dobrý večer paní Wahlgrenis,
po IVF (nemám ani jeden vejcovod, takže pro nás jediná šance na otěhotnění) mám krásného syna, za kterého jsem vesmíru vděčná.
Je skvělý, miluji jeho smích, je to moc veselé děťátko.
Přišel k nám dle vaší předpovědi.
Situace je opravdu napjatá GÁBINKA   
Milá Wahl,
již je tomu velmi dávno, co jsem Vás naposledy prosil o pomoc. Mezitím uplynulo v řece hodně vody a situace se změnila.
V listopadu 2018 jsem našel užasnou přítelkyni, kterou moc miluju.
Nikdy jsem nevěřil, že někoho podobného potkám, ale osud tomu chtěl asi jinak.
Dočkáme se miminka? VERUNKA   
Dobrý den, milá Wahlgrenis,
již dlouho sleduji Vaši práci, jak dodáváte energii a naději ostatním lidem. Dlouho přemýšlím, že Vám napíši a zrovna dneska tento den nastal. Cítím, že nevím jak dál. S manželem máme krásný vztah, milujeme se, máme společné koníčky, podporujeme se a jsme spolu šťastní. Jen ne a ne přijít za námi naše vytoužené miminko, po kterém moc toužíme.
Mé kamarádce se vaše "předpověď" vyplnila MATĚJ   
Dobrý den milá Wahlgrenis, před rokem jsem na Vás dostala tip od mé kamarádky, se kterou jste si vyměnila maily... Vaše "předpověď" se jí nyní splnila. Již nějakou dobu bychom si s přítelem přáli miminko, ale už rok se prozatím bohužel nedaří. Po zdravotní stránce bychom nejspíš měli být v pořádku. Nyní procházíme různými testy atd., ale zatím vše vypadá dobře.
Napísali ste mi, že ma druhé tehotenstvo prekvapí MARGARÉTKA   
Požehnaný deň prajem, drahá Wahl, píšem vám, pretože sa musím s vami podeliť o krásnu správu. Som tehotná (jedná sa o moje druhé tehotenstvo, doma už mám ročnú dcérku ). Keď sme spolu komunikovali prostredníctvom Skype, napísali ste mi, že ma druhé tehotenstvo prekvapí. A veru presne tak aj bolo.
Dnes se mi zdál velmi zvláštní sen, v němž jsem viděla ducha CHLAPEČEK   
Dobrý den, milá Wahlgrenis,
prosím, je možné, aby se duchové zjevovali i ve snech a komunikovali tak? Případně žádali o pomoc? Dnes se mi zdál velmi zvláštní sen, v němž jsem viděla ducha.
Vím, že by nám všem přineslo zase chuť, světlo a radost do života DVĚ DĚTIČKY   
Dobrý den milá Wahlgrenis, hledám odpovědi, pomoc na cestě k pochopení "Proč k nám miminko stále nechce přijít?", a tak jsem se dostala až k Vám. Kontakt na Vás mám od švagrové. Už 2 a půl roku se snažíme s partnerem o miminko. Ovšem již po vysazení antikoncepce mám potíže s cykly - téměř žádné.
Doporučují nám IVF kvůli mému věku HOLČIČKA   
Dobrý den paní Wahlgrenis, potřebovala bych od Vás radu nebo odpověď na to, jestli přirozenou cestou ještě otěhotním. Tento rok mi bude 40.
Partner je o pár let mladší. Nemám děti, a tak čas mě trochu tlačí.
Přemýšlíme o umělém oplodnění, ale moc se mi nechce. Raději bychom otěhotněli přirozenou cestou.
Už půl roku se snažíme otěhotnění plánovat díky ovulačním testům VINVENC   
Milá Wahl, moc Vás zdravím, obracím se na Vás, protože jsem po dlouhé cestě došla až k Vaší knize Proč k nám miminko nechce. Už rok a půl se s přítelem snažíme o miminko, oba jsme zdraví - tedy máme za to. Mně je 29 let, přítelovi 36. Už půl roku se snažíme otěhotnění plánovat díky ovulačním testům, a i přesto těhotenství nepřichází. Pokaždé, když to nevyjde, hledám chybu v sobě.
Já bych i zažádala o adopci, ale manžel chce vlastní dítě ONDRA   
Dobrý večer paní Wahlgrenis,
jsem věřící a dlouho jsem váhala zda Vám napsat. Máme doma 3,5 letou dceru, která touží po sourozenci stejně jako já s manželem po druhém dítěti. Na dceru jsme čekali 1,5 roku. Když jsme chtěli druhé dítko, zadařilo se po půl roce, ve stejný měsíc jako s dcerou. Ale bohužel jsem ve třetím měsíci potratila. Doktoři nezjistili proč.
Anjelik k nam minuly rok v decemri zostupil VIKTORIA   
Mila Wahlgrenis,
s velkou radostou Vam po roku a pol opät pisem. Mam za sebou nadherny a dovolim si tvrdit, ze jeden z najkrajsich rokov mojho zivota. Po nasej skypove konzultacii (10.12.2018) som spravila, co ste mi doprucili - napisla som list jednemu anjelikovi a on k nam minuly rok v decemri zostupil.
Zjistila jsem, že těhotná jsem CHLAPEČEK   
Dobrý den,
bavily jsme se spolu v listopadu loňského roku ohledně miminka. Chystalo se k nám, ale ještě k nám nedorazilo. Čeká mě teď v záři návštěva centra asistované reprodukce, a tak bych se ráda zeptala, jestli třeba neděláme něco špatně. Co bychom ještě mohli změnit.
Vůně, kterou jsem cítil, když jsem byl v ještě v nebíčku ROZÁRKA   
Dobré ráno milá Wahlgrenis,
obracím se na Vás po delší době.
Byla jsem u Vás na podzim (2.9.2017, pozn. W.) se synkem a mužem.
Chtěla jsem se s Vámi podělit o krásnou zprávu a poděkovat za Vaši podporu a předpověď.
Jak jste říkala, že budu těhotná v únoru/březnu, tak jsem dnes zjistila, že jsem v očekávání.
Chtěla bych povzbudit všechny "čekatelky" HOLČIČKA   
Dobrý den, paní Wahlgrenis, píšu Vám, protože bych Vám chtěla poděkovat za psychickou podporu, kterou jsem vždy cítila při našich skype konzultacích. A hlavně jsem také chtěla povzbudit všechny "čekatelky".
Je mi už hodně přes čtyřicet, pár let se snažíme o benjamínka.
Urobila to, co ste jej poradila ELENKA   
Dobry den p. Wahlgrenis,
verim, ze si uzivate naplno tuto krasnu jesen. Uz skoro pred troma rokmi som darovala Vasu knizku "Proc k nam miminko nechce" Zene mojho Brata... Napisala Vam, dali ste skype hovor, urobila to, co ste jej poradila, a uz skoro dva roky je Elenka s nimi.
Vdacnost a radost obrovska.
Jsme odkázáni na umělé oplodnění ŠIMONEK   
Dobrý den,
byla jste mi doporučena jako moje světlo na konci tunelu. Dnes jsem jsi přečetla vaše stránky a příběhy mnoha lidí, kterým jste pomohla. Velmi jste mě zaujala a i váš život a poslání. Chtěla bych vás tímto poprosit o pomoc.
Zanedlouho po naší konzultaci se mi narodil syn CHLAPEČEK   
Dobrý den, Wahlgrenis, na přelomu let 2015 a 2016 jsem se na Vás obrátila s prosbou o pomoc. Nemohla jsem otěhotnět. Zanedlouho po naší konzultaci se mi narodil syn.
S mojím snúbencom veľmi túžime po bábätku VALENTÍNKA   
Drahá Wahlgrenis, práve som dočítala vašu krásnu knižočku Proč k nám miminko nechce. V tejto súvislosti vás chcem čo najsrdečnejšie poprosiť o pomoc. S mojím snúbencom veľmi túžime po bábätku, no ono akosi nie a nie prísť. Ja stále nechápem prečo.
Potřebuji zjistit příčinu, proč potrácím YASMINKA   
Dobrý den paní Wahlgrenis, chci Vás po dlouhé době pozdravit a zároveň Vám poděkovat za dřívější pomoc. Dne 29. 6. 2019 se mi narodila krásná zdravá holčička Yasminka. Sice před ní jsem celkem čtyřikrát potratila, ale musela jsem si tím vším projít, abych pochopila, že i když mám dvě děti, tak není další dítě samozřejmost a naučit se být víc vděčná. Těhotenství bylo nádherné.
Napsala jste mi, že v druhé polovině roku by u nás neměl být problém s otěhotněním TEREZKA   
Dobrý večer Milá Wahl.
Mluvili jsme spolu v únoru o našem miminku, které k nám ne a ne zavítat. Řekla jste mi, že mám blok v minulém životě a že mě zastavuje moje krása a řešíme s manželem otázku peněz. Hodně věcí se za tu dobu změnilo a hlavně já se změnila. Napsala jsem odpouštěcí dopis a udělala vše dle vašich instrukcí a jsem za to moc ráda. Napsala jste mi, že v druhé polovině roku by u nás neměl být problém s otěhotněním a tak se taky stalo.
Otěhotněla jsem po skype s vámi, přesně, jak jste řekla YASMINKA   
Dobrý den paní Wahlgrenis,
měla jsem s Vámi před koncem loňského roku konzultaci přes skype. Kontaktovala jsem Vás hlavně z důvodu, že jsem nemohla otěhotnět. Udělala jsem všechno, co jste mi poradila, napsala jsem odpouštěcí dopis, spálila ho a popel poslala po řece. Za tři týdny se kolem nás všechno změnilo, prakticky hned jsem byla těhotná.
Hledám odpověď na otázku - proč k nám miminko nechce VÍT   
Dobrý den Wahl, našla jsem na Vás kontakt úplnou náhodou, když jsem na internetu ze zoufalství hledala odpověď na otázku „proč k nám miminko nechce“. Nejprve jsem sbírala odvahu, jestli Vám napsat, a tak to nyní zkouším. Strašně moc bychom si přáli s manželem miminko. Začínám se děsit věku, kolik nám je a že nám miminko nelze počít. Nejprve jsme se zabývali školami, pak prací, abychom si mohli pořídit bydlení a mezitím roky utíkají.
Koupila jsem si Vaši knížku, poplakala jsem si u ní MATYÁŠ   
Mila Wahl, jsem velmi vděčná, že jsem se dostala na Vaše stránky. Myslím, že to nebyla náhoda... Psala jsem Vám již dvakrát, ale nikdy jsem email s dlouhou story neposlala. Poprvé mi došlo, co bylo špatně, podruhé co musím změnit. Koupila jsem si Vaši knížku "Proč k nám miminko nechce", poplakala jsem si u ní a na základě knihy jsem přestala počítat plodné a neplodné dny. Přestali jsme "pracovat" na miminku a začali se milovat. Tak, jak chceme my, tak, jak to cítíme, protože naše dušička si cestu k nám najde přeci v jakékoliv fázi cyklu. Ulevilo se mi.
Dneska jsem zkusila test a jak jste řekla, ukázaly se dvě čárky ONDRA   
Dobrý den milá Wahlgrenis, hlásím novinku. Včera jsem byla u lékaře, miminko je v děloze, cca 6tt. Věřím a vím, že vydrží až do porodu.
Naše komunikace v říjnu, stejně jako vždy, mi pomohla spoustu věcí si uvědomit. Děkuji Vám za to, že jste a že tak úžasně pomáháte.
Řekla jste nám, že otěhotním, už se stalo HOLČIČKA DAVID   
Dobrý den Wahlgrenis,
posílám fotky našeho druhého děťátka, chlapečka Davida.
Těšíme se ze dvou zdravých kluků DVA KLUCI   
Dobrý den,
již v minulosti jste mně e-mailovou radou hodně pomohla kvůli údajné neplodnosti. Nyní se již těšíme ze dvou zdravých kluků, z nichž jeden jde v pondělí poprvé do školy. Moc Vám díky za vše, co děláte.
Mám dvě děti a už léta vyhlížím třetí KLUČÍK   
Wahl,
už nějakou dobu sleduji Tvé stránky a zejména horoskopy.
Pokaždé to na mě - jak jinak - než do puntíku sedí.
Mám dvě děti a podprahově už léta vyhlížím třetí.
Cítím se tak nějak bez něj nedořešená a neúplná.
Konec hlášení, něco začíná... SÁRA ANASTÁZIE   
Za případný patos této zprávy se dopředu omlouvám!
Ale... ráno (2.8.2018) to začalo úsměvem mé ženy a větou: "Jedeme rodit, lásko".
Fascinoval mě ten její klid, nadhled a sebejistota.
Milujeme jeden druhého, každou buňku těla toho druhého MAGDA   
Milá Wahlgrenis,
posílám ti srdečný pozdrav. V dubnu jsme spolu měli konzultaci, která pro mě byla velkým zážitkem. Už během toho, než si mě "přečetla", jsem poznala, jak velký máš dar a kolik toho o mně během chviličky víš.
Až mě mrazilo, jak to byl krásný pocit! To ještě znásobilo moji důvěru v tvoje schopnosti, které používáš, abys pomohla lidem.
S otěhotněním nikdy problém nebyl DANIEL   
Obě Vaše knížky jsou moc fajn a pravidelně sleduji Vaše stránky, facebook a hlavně horoskopy, které úžasně sedí. Nyní stojím před rozhodnutím, zda podstoupit s manželem genetické vyšetření. Nabízí mi ho gynekoložka, jelikož jsem dvakrát potratila. S otěhotněním nikdy problém nebyl. První těhotenství dopadlo i po komplikacích ke konci z důvodu hrozícího předčasného porodu nakonec dobře. Syn je zdravý, je to náš zázrak. Ale další 2 těhotenství brzy skončila (zamlklé potraty cca kolem 9. týdne, naprosto stejný průběh). Často přemýšlím, zda příčinou byl nějaký zdravotní problém nebo karma.
V posledních dvou letech jsem přišla třikrát o miminko TOMÁŠEK   
Nedávno jsem si přečetla rozhovor s Vámi v časopise Meduňka, potom jsem navštívila Vaše stránky, slyšela o Vás v diskusi ve fb skupině hormonální jógy, viděla křest Vaší knihy na youtube... Mám nutkavý pocit Vám napsat. Neumím to vysvětlit, ani nevím, jestli toto budete číst nebo jestli odepíšete. Jen cítím, že Vám musím napsat.
Jak jsem začala číst Vaši knihu, úplně jsem změnila názor a nechci jít na žádné třetí umělé oplodnění CHLAPEČEK   
Dvakrát jsem byla na umělém a nikdy se to nepovedlo. Už mě chystali na třetí umělé oplodnění. Po konzultaci s Vámi jsem asi za týden napsala dopis, spálila a hodila popel do řeky. Za pár dní jsem měla jít na transfer uměl. oplod... Akorát mně volali z kliniky, kam jsme si před tím nechali převést to poslední EMBRYJKO...HODINU PŘED TÍM NEŽ JSEM TAM MĚLA DOJÍT, MI VOLALI A ŘÍKALI: NECHOĎTE, TO EMBRYJKO, CO ROZMRAZOVALI, TAM NIC NEBYLO...
Předpověděla jste mi po dlouhém čekání holčičku HOLČIČKA   
Dobrý den Wahlgrenis,
jen jsem vám chtěla poděkovat.
Kdysi jsem u vás byla (6.5.2014, pozn. W.).
Předpověděla jste mi po dlouhém čekání holčičku.
Máme ji..
Po přečtení tvé knihy jsem jako zázrakem hned otěhotněla HOLČIČKA   
Milá Wahl,
poprvé jsem na tebe narazila, když se nám nedařilo téměř dva roky počít dítě. Tehdy mi moje máma přinesla knížku "Proč k nám miminko nechce". Po přečtení této knihy jsem si mnoho věcí uvědomila a jako zázrakem pak hned otěhotněla.
Je to teď s přítelem jiné a krásné ELIŠKA   
Milá Wahl, moc Vás zdravím. Nevím, zda si na mě pamatujete. Začátkem července jsme spolu měli konverzaci přes SKYPE. Dost jste mi toho napsala a jedna z věcí byla, že s přítelem budeme mít důležitý rozhovor. Ten jsme měli a myslím, že jsme já i přítel ledacos pochopili. Od té doby, když jedeme k rodičům, jezdíme spolu. Jedeme buď k našim nebo k jeho rodičům. Vždy stihneme navštívit oboje, ale vždy spolu.
Narodila se nám holčička, přesně, jak jste řekla SOFIE   
Dobrý den paní Wahlgrenis,
je to už dlouho (březen 2015, pozn. W.), co jsem za Vámi byla s manželem v Litoměřicích. Nemohla jsem otěhotnět, roky přibývaly, měla jsem strach, že miminko nepřijde. Společně jsme se podívali na příběh z minulého života.
Jedné mé kamarádce jsem na Tebe dávala kontakt ADÁMEK   
Jedné mé kamarádce jsem na Tebe dávala kontakt a ty jsi jí pomohla s miminkem.
Má již osmiměsíčního Adámka.
Za zády na řece jsem měla labuť, která ke mně jakoby mluvila TOMÁŠEK   
Milá Wahlgrenis,
mluvili jsme spolu tento tyden, poprve jsem Vas vyhledala po Vasi prednasce na festivalu Ezotera 28.10.2013.
Byla jsem cela nervozni ohledne miminka.
Dosli jsme k tomu, ze je tam potreba doresit minulost odpoustecim dopisem , a proto ted pisu.
Vaše kniha mi po psychické stránce hodně pomohla KRISTÝNKA   
Dobrý den milá Wahlgrenis,
před pár lety jsem četla Vaši knihu "Proč k nám miminko nechce".
Bylo to tehdy, když se mi již několik let nedařilo otěhotnět. Vaše kniha mi po psychické stránce tehdy hodně pomohla. Nyní máme již dvouletou dcerku Kristýnku.
Nyní se s manželem snažíme o miminko od května a zatím stále nic HOLČIČKA   
V červnu loňského roku a letos v lednu jsem měla zamlklé těhotenství v 1. trimestru. Obě otěhotnění se podařila téměř ihned. Nyní se s manželem snažíme o miminko od května a zatím stále nic. Je mi 33 let a dítě ještě nemám.
Doporučili nám IVF, ale touto cestou jít nechci ANIČKA   
Dobrý večer Wahl, koupila jsem si vaši knihu a moc vám za ni děkuji. Máme s manželem 4,5letého chlapečka a moc bych si přála druhé miminko. Byla jsem těhotná třikrát z toho dva potraty (přestalo bít srdíčko). V lednu jsme byli na konzultaci ohledně mého zdravotního stavu (endometrioza) v CAR, doporučili nám IVF, ale touto cestou jít nechci.
Opět vyšla vaše předpověď CHLAPEČEK   
Dobrý den Wahl, chtěla jsem jen potvrdit, že opět (jako vždy!), vyšla Vaše předpověď. Tentokrát na mého bratra. Se ženou se pokoušeli o miminko více jak rok a nakonec se vše vyplnilo přesně podle Vašeho výkladu.
Je s námi další šťastná dušička přímo od Boha MIMINKO   
Wahlgrenis, cítím, že musím napsat i Vám. Snad si vzpomenete na malou slečnu z Brna, která navštívila váš kurz a ptala se i na miminko. Už tehdy v září 2015 s námi bylo! Nic na světě není nemožné a ačkoliv to stálo malé "peklo na zemi", je teď s námi další šťastná dušička přímo od Boha.
Nyní bych do svého života ráda přivítala další dítě nebo děti HOLČIČKA   
Milá Wahl,
dozvěděla jsem se o Vás díky Vaší knize o duších nenarozených dětí. Moc mi to pomohlo v pochopení spousty věcí, třeba proč jsem tak dlouho čekala na své první dítě. Nemohl se narodit jen proto, že chci... musela jsem si tím vším, co nastane, být naprosto jistá. Tehdy jsem měla dost bloků v sobě, jistá kartářka mi řekla, že otěhotněním ve chvíli, kdy to budu doopravdy na 100 % chtít. Ale více mi k tomu neřekla, to už zřetelné nebylo.
Já byla už jen tím titulem tak pobouřená ANEŽKA   
Dobrý den paní Wahlgrenis,
babička mi věnovala Vaši knihu Proč k nám miminko nechce.
Já byla už jen tím titulem tak pobouřená, ale... pak jsem se začetla a bohužel nebo bohudík to nevím, jsem uznala, že je v ní plno věcí, kterým věřím.
Jak jsem se po návštěvě u Vás ze dne na den změnila ANABELA   
Drahá Wahl, od toho dne (19.6.2015) co jsem u Vás byla, jsem jako vyměněná. Konečně se po roce a půl trápení, kdy jsem si připadala tlustá, ošklivá a nešťastná, cítím skvěle. Užívám si pohled do zrcadla, sprchování i jsem si nakoupila pěkně prádélko a podvazky (manžel je miluje, ale nedokázala jsem si je na sebe dříve obléct). Jsem šťastná nejen já, ale i manžel a také okolí si všimlo, že jsem zase spokojená a veselá.
Přítel se začal vyhýbat milování TADEÁŠEK   
Milá paní Wahlgrenis, na úvod bych Vám chtěla poděkovat za to, co pro nás děláte, za Vaše moudrá slova a rady. A za Vaši úžasnou knihu Proč k nám miminko nechce. Děkuji.
I já se na Vás obracím s prosbou o radu. S přítelem jsme se před rokem "rozhodli", že se pokusíme o miminko.
Tato nepříjemnost způsobila, že se přítel začal vyhýbat milování.
Měl (a stále má) strach, že se to bude opakovat.
Škoda, že nás to neučí ve škole, myslím, že by se toho hodně změnilo v celém světě ELIŠKA   
Dobrý den paní Wahlgrenis, už několik dní přemýšlím, že Vám ještě jednou napíšu. I když tuším, že jste velmi zaneprázdněná a možná nebude mít na tento email chvilku.
Přesto mi to nedá, píši, asi se potřebuji hlavně vypsat. Někomu, kdo rozumí, kdo chápe.
Shodli jsme se oba na jménu František ONDRÁŠEK   
Dobrý den Wahlgrenis, chtěla bych Vás poprosit, zda byste mi nepomohla s volbou jména pro mé miminko. Jmenuji se XXXXa XXXXXová a můj partner je XXXXX XXXXX. Shodli jsme se oba na jménu František, ale já mám obavy z karmy u tohoto jména. Mně se líbí jméno Ondřej, ale partner pořád váhá...
Předpověděla jste mi kluka a holčičku, mám oba FABIÁNEK   
Předpověděla jste mi kluka a holčičku. Mám oba i manžela a jsem potřetí těhotná. V dubnu mám rodit. Jako pokaždé mám veliký strach, že to nezvládnu.
Co řeším miminko, tak jsem si vzpomněla, že u Vás mohu najít radu KLAUDINKA   
Tolik jsem se začetla do Vašich stránek, že se od nich téměř nemohu odtrhnout. Je to něco úžasného, co se tam od lidiček, co píší, a od Vás dozvídám a také jsem začala hodně přemýšlet. Zvláštní na Vašich stránkách je to, že sotva se začtu, hodí mě to prostě někam jinam na vlnu jiného a odlišného vnímání času, prostoru, jako by se mi srdce i mozek přeladili úplně někam jinam. Mám k vám také prosbu.
Paní Wahl, i já mám prosbu o miminečko.
Manželka otěhotněla přirozenou cestou, jak jste předpověděla VALERIA   
Dobrý den.
Máme pro Vás velice dobrou správu.
Manželka otěhotněla přirozenou cestou tak, jak jste předpověděla.
Byli jsme u Vás v Litoměřicích na jaře...
S priateľom túžime po miminku, ale nemám ovuláciu LAURINKA   
Dobrý deň pani Wahlgrenis, určite si ma nepamätáte, ale bola som na dvoch Vašich seminároch o jemnohmotnom svete spolu s mojou mamkou. Bolo to už dávnejšie, tak som sa k Vám vlastne aj dostala. Mamka mi prednedávnom kúpila Vašu knižku "Proč k nám miminko nechce". Asi viete prečo. Celu som ju precitala, rozumiem tomu, ako to cele funguje a preto sa na Vás obraciam s obrovskou prosbou. S priateľom túžime po miminku. Naneštastie mám zdravotné problémy, teda nemám ovuláciu a menštruáciu mam len po vyvolavačkach.
Řekla jste nám, že miminko (chlapeček) přijde březen či květen MICHAEL   
Dobrý den Wahl,
s manželem jsme byli u Vás 12.12.14 a řekla jste nám, že miminko (chlapeček) přijde březen či květen.
A tak se také stalo. Jsem již ve 23. týdnu těhotenství, čekáme Michaela.
Přesně na den za rok se nám narodil úžasný chlapeček CHLAPEČEK   
Byla jsem totiž u vás před 3 lety (21.1.2013, pozn. W.) a přesně na den za rok se nám narodil úžasný chlapeček.
Rádi bychom přivítali ještě jednu dušičku, věřím, že se to podaří.
Vaša knížka mi v mnohom otvorila oči KATARÍNKA   
Dakou zhodou okolnosti volala mojej mamine po dlhsej dobe priatelka, ktorej sa s mojim stavom zdoverila a tak mi o istu dobu prisla do ruk vasa knizka, ktoru mi poslala. V mnohom mi otvorila oci, za co vam dakujem. Myslim, ze som si uvedomila viacero dolezitych veci, a preto by som sa vas chcela opytat, ci sa vam neukazuje u nas babatko. Velmi po nom spolocne s manzelom tuzime.
Nečekala jsem, že by těhotenství mohlo přijít tak brzo po našem setkání ANEŽKA   
Zdravím Vás Wahlgrenis, dnes jsem zažila úžasné překvapení, mám pozitivní těhotenský test. Je to neuvěřitelné! Chtěla jsem Vám moc a moc poděkovat za Vaši podporu a rady. Vůbec jsem nečekala, že by těhotenství mohlo přijít tak brzo po našem setkání (16.1.2015, pozn. W.). Mezitím jsem byla ještě s manželem na Bali, kde jsme potkali další úžasné lidi, kteří mi pomohli jak fyzicky, tak psychicky. Výborně jsme si odpočinuli. Od Vás jsem si odnesla naprosto uklidňující pocit.
Som dieta stasteny, az na to... ze nemozem otehotniet DIEVČATKO   
Pocuvam na Vas len same pozitiva a chvaly. Prave preto mozno mate energiu i na moju zivotnu krizovatku a jej nasmerovanie, aby som nesposobila "dopravnu nehodu" sebe a svojmu okoliu. V podstate som dieta stasteny. I ked mam nizke sebavavedmie, a velmi priebojna nie som, vsetko mi v zivote vyslo ako som si predstavovala. Az na to... ze nemozem otehotniet.
Mám za sebou čtyři potraty MATÝSEK   
Milá Wahlgrenis, chtěla bych Vám moc poděkovat za Vaši pomoc...
Na únorovém semináři v Buchlovicích jste mi řekla, že tak do půl roku u mě vidíte těhotenství... A je to tady! To byl teda fofr...
Asi jsem potřebovala slyšet, že všechno dobře dopadne, že to zvládnu (mám za sebou 4 potraty). Prostě jsem to brala jako hotovou věc, že to dopadne dobře a jinak to nebude.
Viděla jsem vojáka s dlouhými vlasy ... z roku 1866 MATOUŠEK   
Dobrý den, milá Wahlgrenis, jsem moc šťastná a chtěla bych Vám říct, že jsem před 2 dny našla na testu 2 čárky ještě před termínem menstruace. Je to všechno tak krásné, nové, neuvěřitelné. Navíc rychlé.
Jak jste mi vzkázala po sestře, že se dočkáme zdravé krásné holčičky, tak se stalo TEREZKA   
Máme rok a půl holčičku. Čekali jsme na ní dlouho. Jak jste mi vzkázala po sestře, že se dočkáme zdravé krásné holčičky, tak se stalo.
Máme za sebou teprve jedno umělé oplodnění JONÁŠ   
Píši vám, protože bych chtěla vědět, zdali u mne také už třeba není dušička miminka. S manželem se o miminko snažíme 8 let. Máme za sebou teprve jen jedno umělé oplodnění, protože já sama nejsem zastáncem takové metody. Ale když je žena zoufalá, asi udělá všechno, co se jí nabízí.
Wahlgrenis, už mohu být těhulka... CHLAPEČEK   
Milá Wahlgrenis,
naplno si užívám těhotenství. Je to opravdu dar, něco tak krásného zažít... Jsem tak šťastná, cítím se tak nádherně.
Udělala jsem si těhotenský test a jsou na něm dvě jasně zřetelné čárky AMÁLKA ONDRA   
Chci se s Vámi podělit o skvělou zprávu. Měla jsem s Vám Skype konzultaci 28.08.2014. Po 4 dnech od vynechání menstruace jsem si udělala těhotenský test a jsou na něm dvě jasně zřetelné čárky. Jsme s přítelem moc šťastní.
Řekla jsi kamarádce, že děťátko přijde NINA SOFIE   
Loni v únoru jsi v osobním výkladu mé kamarádce, která dlouho nemohla otěhotnět, řekla, že děťátko přijde. V létě najednou zjistila, že je opravdu něco jinak. A 10. dubna 2015 přišla na svět její holčička, bez umělého oplodnění, přirozenou cestou.
Předpověděla jste mi, že otěhotním na konci roku, skutečně se tak stalo HOLČIČKA   
Milá Wahlgrenis, před dvěma lety v březnu jsem si s Vámi dopisovala ohledně miminka a pak byla i u Vás na akci (18.3.2013) pro budoucí maminky. Tenkrát jste nám předpověděla, že otěhotním na konci roku. Skutečně se tak stalo.
Řešila jsem práci, ale ta se vyřešila tím, že ke mně přišlo miminko BEATKA   
Dobrý den, paní Wahl,
psaly jsme si na začátku léta.
Řešila jsem práci, ale ta se vyřešila tím, že ke mně přišlo miminko.
Vy jste mi tehdy říkala, že to je teď má životní náplň.
Presne, ako si mi predpovedala, som tehotna MARINKA   
Mila Wahl, opat sa musim podelit o krasnu udalost.
Presne, ako si mi predpovedala...
Som tehotna a presne viem tu hodinu, kedy sme sa s dusickou dohodli a prepojili.
Moji pozornost přitáhla Vaše knížka "Proč k nám miminko nechce" MARTÍNEK   
Moc bychom si přáli miminko, ale nedaří se nám to. V posledních třech letech jsem dvakrát otěhotněla, ale ani jednou to nedopadlo. Obě těhotenství "zamlkla" v prvním trimestu. Letos před létem jsme se už dokonce vydali cestou asistované reprodukce, ale ani tentokrát první pokus nedopadl dobře. Vím, že tuto cestu neuznáváte, ale nám se zdálo, že nic jiného nám nezbývá a čas kvapí. V říjnu mi bude 40.
Narodil se nám syn Mikuláš, má tibetské oči MIKULÁŠ   
Drahá Wahl,
nevím, jestli si na nás vzpomínáte... Byli jsme za Vámi v Litoměřicích před rokem (30.11.2013, pozn. W.), tehdy jsme řešili, že k nám miminko nepřichází. Aleš, můj manžel, je z Pardubic, oba teď bydlíme v přírodě, víte kde. Narodil se nám syn...
Moje pocity z Vašej prítomnosti boli úžasné JAKUBKO   
Stretli sme sa v septembri 2013 na výstave Ezoterika. Moje pocity z Vašej prítomnosti boli úžasné. Pýtala som sa vtedy na dietatko, a ked ste povedali, že ho vidíte, a dokonca aj Vyššiu ochranu...
Bola som velmi štastná... Viem určite, že ked som odchádzala z výstavy, som sa tak trochu "vznášala". Krátko na to som otehotnela.
Lidem s Downovým syndromem se říká andělé na zemi VOJTÍŠEK   
Dcera čeká miminko. To jsme spolu probíraly, když jsem byla u Tebe. Je jí 39 let, teď je ve čtvrtém měsíci. Na kontrole v úterý jí pan doktor řekl, že má pozitivní první test na downův syndrom. Že to sice nemusí nic znamenat, stejně by musela kvůli věku na vyšetření plodové vody.
A další krevní testy...
K ničemu ji nenutí, ale obě máme strach.
Opravdu jsem hned otěhotněla, teď jsem v sedmém týdnu ADINA   
Před 4 měsíci (14.11.2013) jsem s Vámi konzultovala mé ukončené těhotenství - 21. týden, přestalo bít srdíčko. Vy jste mi poradila, co mohu dělat. Na Vánoce napsala odpouštěcí dopis a dá se opravdu říci, že se mi ulevilo a s novým rokem jsem opět dostala další sílu žít a mít další miminko. V únoru jsme se začali snažit znovu.
Vy jste mi tehdy psala, že budu relativně brzy těhotná, tak přelom března - dubna. Hned jsem otěhotněla...
Vím, že miminko s námi zůstane MARKUS   
Milá Wahlgrenis, před hodinou jsem od Vás odcházela. Ještě jednou Vám chci moc poděkovat za to, že, jste si na mě udělala čas a objasnila mi náš problém, proč k nám miminko nechce. Cítím se šťastně a krásně a už se nemůžu dočkat, až mezi námi přivítáme toho malého drobečka.
Vím, že díky Vám se už nemusíme bát a že miminko s námi zůstane. To je to, co mi dává sílu to všechno zvládnout tak, jste říkala. Je úžasné, co děláte, a to, jak moc lidem pomáháte.
S prací to dopadlo přesně tak, jak jsi řekla - všechno jsem zvládla MATYÁŠ   
Milá Wahlgrenis,
obracím se na Tebe zas po nějaké době. Společně jsme se setkaly na akci Tóny naší duše v Praze v roce 2012. Byl to moc příjemný den, ze kterého jsem si odvezla mnoho námětů k přemýšlení. Také jsi mi vykládala na mou práci a na mé těhotenství.
Rozjeli jsme svatební přípravy, ale vše je tak zmatené ROSÁLIE MARIE   
Váhám, zda ti vůbec psát a zatěžovat, ale nejspíš mám, když už jsem se do toho dala. U výkladu jsme se bavili o naší svatbě s mým přítelem. Máme datum 21.4. Rozjeli jsme přípravy, ale vše je tak zmatené.
Těhotenství přišlo celkem nečekaně již v prosinci, po chřipkové epizodě ELIŠKA   
Milá Wahlgrenis, v říjnu jsem u Vás byla. Byla jsem smutná a měla jsem pocit, že jsem jaksi na miminko stará (je mi 37). Říkala jste, že miminko neví, jak do toho zmatku vstoupit a že mám udělat odpouštěcí "rituál". Rituál jsem udělala a dost se mi ulevilo. Pak jsem již vše nechala plout a odevzdala.
Vrátili jsme se z dovolené a já najednou cítila, že je mi tak nějak jinak CHLAPEČEK   
Setkání s Vámi bylo úžasné... Řekla jste mi, že tři miminka jsem potratila spontánně kvůli problému v minulém životě. Když jsem byla u vás, čekala jsem ještě na výsledky hormonálního profilu, který dopadl tak, že mám nedostatečnost žlutého tělíska, nízký progesteron a z toho důvodu mohu i potrácet, vysvětleno medicínsky. Napsala jsem i odpouštěcí dopis a čekala, co s námi dovolená a případné těhotenství udělá. V neděli jsme se vrátili z dovolené a já najednou cítila, že je mi tak nějak jinak.
Otěhotněla jsem s mužem, o kterém jsme spolu hovořily IVO   
Zdravím Vás paní Wahlgrenis.
Ráda bych Vám potvrdila věštbu, kterou jste mi předala v Praze. Otěhotněla jsem s mužem, o kterém jsme spolu hovořily v září 2011. Je to úplný zázrak.
Povedala si mi, že v septembri zistím, že budem maminkou JAKUBKO   
Ahoj Wahl,
na stretnutí vo Vyšnej Boci si mi povedala, že v 09/2013 zistím, že budem maminkou. Tak aj bolo. 09.09.2013 som zistila, že som tehotná - obrovská radosť.
Věděla jste, že se k nám dvěma chystá miminko, což pro mě tenkrát bylo nepředstavitelné DVA BÁJEČNÍ KLUCI   
Drahá Wahlgrenis, už dlouho mám potřebu napsat Vám pár řádek, ačkoli nemám na srdci žádnou zásadní prosbu o pomoc, kterou tak láskyplně lidem poskytujete. Dostala jsem na Vás kontakt před lety, když jsem prožívala bouřlivý vztah se svým nynějším manželem. Nevěděla jsem už tenkrát kudy kam. Vy jste mi napsala odpověď přesně podle toho, co jsem cítila. Musím se přiznat, že jsem nevěřila, že někdo může vědět, aniž by mě kdykoli viděl, co a jak. Vy jste to věděla. Věděla jste, že se k nám dvěma chystá miminko, což pro mě tenkrát bylo nepředstavitelné.
Máme s manželkou tři krásné děti JANA   
Ahoj Wahl, potřebuji od tebe poradit. Je to dost choulostivá věc i když asi tuším, co odpovíš, pokud odpovíš, ale stejně bych potřeboval aspoň malou radu. Máme s manželkou 3 krásné děti. Manželce končí 18.12. mateřská a v úterý má jít podepsat dohodu u zaměstnavatele, protože dostala výpověď z organizačních důvodů. Už jsme se psychicky připravovali na to, že si bude hledat práci, když dneska přišla s novinou, že je zřejmě těhotná.
V prosinci se menstruace skutečně nedostavila ONDŘEJ   
Z celého srdce Vás zdravím, Wahlgrenis.
Setkala jsem se s Vámi v září 2013 na pondělním semináři Proč k nám miminko nechce. Za sebou jsem měla bolavé a nepříjemné zážitky. Miminko dlouho nepřicházelo, a když už jsme se po letech radovali z malého pokladu v bříšku, v šestém měsíci díky mému zkrácenému čípku a zanedbání ze strany lékařů se dušička miminka vydala zpět do nebíčka. Na sezení jste mi doporučila napsat odpouštěcí dopis.
Dneska jsem zkusila test a jak jste řekla, ukázaly se dvě čárky MATYÁŠEK   
Dobrý den paní Wahlgrenis,
byla jsem u Vás minulý týden. Říkala jste, že už byste řekla, že jsem těhotná. Dneska jsem zkusila test a tak, jak jste řekla, test ukázal dvě čárky. Věřím a vím, že bude všechno dobré, přesně tak, jak jste říkala.
Dám vědět, až budu mít po konzultaci s lékařem a prvním UZ.
Napsala jste mi, že u mě těhotenství vnímáte ke konci roku, dnes jsem měla pozitivní test <<<MEMENTO >>> MIKULÁŠEK   
Dobrý večer, milá Wahlgrenis,
Dnes jsem měla pozitivní těhotenský test... V létě jste mi napsala, že u mě těhotenství vnímáte ke konci tohoto roku... Nevěřila jsem tomu. V té době jsem se rozcházela s přítelem, se kterým se zhruba měsíc znovu vídáme. Vztah není ideální.
Rádi bychom do naší rodiny přivítali ještě jednoho človíčka ELIŠKA   
Dobrý den Wahlgrenis,
na začátek bych vám chtěla moc poděkovat za Vaši knihu Proč k nám miminko nechce. Před nedávnem mi ji zapůjčila kamarádka a jsem za to vděčna. Tato knížka mi umožnila znovu se zamyslet nad tím, co a jak dělám, co prožívám...
Jsem za to opravdu vděčná a Vám za tuto knížku mnohokrát děkuji! I přesto bych Vás chtěla moc požádat o radu. S manželem máme 5tiletou dceru. Milujeme ji nade vše, je pro nás vším. Rádi bychom do naší rodiny přivítali ještě jednoho človíčka, ale zatím asi nenastal ten správný čas.
Přesně jak jste řekla, otěhotněla jsem hned na začátku července RICHARD   
Krásné ráno milá Wahlgrenis,
setkaly jsme se v dubnu na Vašem semináři v Brně , kde jste mi řekla, že otěhotním v červnu nebo červenci.
Přesně jak jste řekla, otěhotněla jsem hned na začátku července. Byli a jsme s přítelem nadšeni. Na miminko se strašně těšíme, zejména přítel už plánuje všechny možné aktivity, které bude s naším synem dělat, dokonce chce začít psát knihu pohádek...
Mám strach mít druhé dítě ALENKA   
Čekáme s mužem druhé dítě, holčičku. Je to celé divné, přišla tak nějak sama od sebe. Ještě jsme chtěli s druhým dítětem počkat.
Narodilo se mi děťátko ONDŘEJ   
Milá Wahl,
musím už konečně napsat...
Narodilo se mi děťátko. Je pro mě zázrakem a božím darem. Darem z nebes. Učitelem, velkou oporou a ochráncem. Synáček mi dával sílu, ještě když byl v bříšku. Sílu překonat těžké období, které nás potkalo.
Před poslední možností jít na umělé oplodnění se stal zázrak DVA CHLAPEČKOVÉ   
Jsem jedna z těch, co vždy psaly s žádostí o pohled do "budoucnosti" v souvislosti s miminkem. Nedařilo se pět let a pak před poslední možností jít na umělé oplodnění se stal zázrak. Přišel k nám sám od sebe chlapeček. Jsou to už dva roky.
Když jste říkala, že k nám přijde ještě další miminko, tak jsem koukala, div mi oči nevypadly JAKUB   
Když jsme spolu mluvily o tom, že k nám přijde ještě další miminko (mám děti 3 a 6 let), tak jsem koukala, div mi oči nevypadly. Stejně jsem koukala před pár dny na pozitivní těhotenský test. Od lékaře to ještě potvrteno není, ale vím, že vše je v pořádku. Jsem trochu zaskočená, ale na druhou stranu bych si nic lepšího nemohla přát.
Zvedl oči od hraček k televizi, usmál se, ukázal na ni a řekl: "Jeanne"... ONDRÁŠEK   
Slíbila jsem Ti napsat příběh Ondráška - tak tedy... Psala jsi mi tehdy, že miminko přijde, že se k nám těší, že se potřebuje narodit a dořešit něco z minulosti... Narodil se 12.7. 2011. Je na svůj věk - a od "kojence" i stále byl - tak trochu napřed.
Muž na koni mi řekl čtyři čísla, ta, že si mám zapamatovat, že jsou důležitá CHLAPEČEK   
Mila Wahlgrenis.
dnes v noci se mi zdal sen, ze ktereho si pamatuji muze na koni se stribrnou prilbici na hlave, kde byly jen uzke sterbinky pro oci a usta. Rekl mi ctyri cisla, ty ze si mam zapamatovat, ze jsou dulezite. Bylo to 9839. Pak mi probudila dost velka bolest leveho zapesti, proto si ta cisla pamatuji. Ale nic mi tam nedava zadny smysl.
Je to dušička našeho malého miminka? MICHALKA   
Milá Wahlgrenis,
moc Tě zdravím v tyto nádherné dny a přeji Ti jen to nejlepší do nového roku. Před chvilkou jsem si stáhla fotku ze včerejšího večera - fotku, na kterém jsem já u stromečku i s malým bříškem (začínám 4. měsíc).
A nešlo si nevšimnout toho "bílého".
Setkaly jsme se na semináři v Olomouci RADEČEK VERONIKA   
Hezký večer Wahlgrenis, chtěla bych Vám napsat, že jsem těhotná.
Určitě Vás tato zpráva potěší. My jsem moc šťastní. Těhotenství přišlo v době, kdy jsem měla nastupovat do práce. Byla jsem myšlenkami už někde jinde... Mám trochu těhotenské potíže, ale to k tomu patří. Také moje pocity jsou úplně jiné než při prvním těhotenství. Užívám si to.
Je vždy mezi přicházejícím miminkem a jeho rodiči pouto z minulosti? MICHAEL   
S přítelkyní čekáme naše první miminko. Chtěl bych tě požádat, jestli by si se mohla podívat a říci mi, zda to bude chlapec nebo holčička. Rád pročítám tvé stránky. Ještě bych se chtěl zeptat, zda dušička která přichází k rodičům, má vždy nějaké pouto z minulosti k těmto osobám a spíše jen k matce nebo i k otci?
Za poslední rok a půl jsem si prošla 3 potraty DANIEL   
Moc s pritelem touzime po druhem miminku, ale za posledni rok a pul jsem si prosla 3 potraty. Myslim, ze od prvniho potratu jsem usla dlouhou cestu a hodne se toho o sobe naucila. Mohla by jste mi prosim poradit, na cem dale zapracovat, aby se k nam dusicka tesila a nasla si k nam brzy cestu?
Máme šestiletého klučinu a přáli bychom si druhé děťátko ŽOFINKA   
Máme s manželem šestiletého klučinu a přáli bychom si druhé děťátko. Před dvěma lety jsem dvakrát potratila, vždy ze začátku. Od té doby jsem měla špatné pocity, strach, že pokud by to zase nedopadlo dobře a
dušička nás opustila, bylo by to pro mě hodně těžké. Proto až teď se cítím být v pořádku. Proto bych se chtěla moc zeptat. Chystá se k nám nějaká dušička?
Rok mi trvalo, než jsem pochopila, že miminko není jen o spojení vajíčka se spermií MATYÁŠEK   
Je to asi 2 měsíce, co jsem objevila Vaše stránky.
Nemůžu se odtrhnout, abych nehltala všechny ty příběhy.
Přejeme si s manželem miminko, ale to k nám zatím nechce přijít.
Téměř rok mi trvalo, než jsem opravdu pochopila, že miminko není jen o spojení vajíčka se spermií, a že já to neřídím.
Asi jsem chtěla zadržet čas a navrhla jsem manželovi zkusit ještě čtvrté dítě MAGDALENKA   
Po dlouhém čase se odhodlávám Vám zase napsat. Před dvěma lety jsem Vám psala a stále mám v hlavě poslední větu Vaší odpovědi - ta brána je stále otevřená... Dlužím Vám odpověď, jak to dopadlo. Narodila se nám nádherná Magdalenka.
Po dvou neúspěšných těhotenstvích teď čekáme chlapečka MICHAEL   
V únoru (27.2.2012) jsem u Vás byla v ateliéru v Pardubicích na semináři pro ženy, které by rády měly miminko. Tehdy jste řekla, že dušička našeho miminka je už blízko. A povedlo se!
Byla jsem hned těhotná.
Mezi řečí u čaje jsem se jen zmínila, jak je mládí netrpělivé SONIČKA   
Mladá dívka (moje milovaná neteř), která to má tak jako všichni mladí, naplánováno, nalajnováno, tak to chci, tak to bude a tečka. Prostě naplánovaný život se vším všudy. Moderní doba. Zaměstnání, známost, svatba... To bylo v plánu, a tak se také stalo. No a za rok: "Teto, za rok bude miminko a pak pes." Za půl roku po svatbě byl pes.
Skoro na každé fotce jsou se mnou a dcerkou zvláštní "kouličky" CELESTINA AVA   
Milá Wahlgrenis,
nedávno jsme byli celá rodina v Národním divadle a nafotili jsme tam hodně fotek. Skoro na každé fotce se mnou a dcerkou jsou zvláštní "kouličky". Na téhle fotce je jich několik, nejkrásnější u mé nohy pod princeznovskou sukní..
Do nového domu, který dostavíme koncem roku, jsme chtěli přivést i miminko FRANTIŠEK   
Když jsem zjistila v červnu tohoto roku, že jsem těhotná, měli jsme velkou radost a s úsměvem jsem říkala, že miminko pracuje na domečku už společně se mnou a manželem, že je toho součástí a jednou mu budu vyprávět, jak jsme společně dělali schody, zdi aj. Bohužel mi v 10+1 týdnu (v srpnu) museli dělat odsátí plodu z důvodu zamlklého těhotenství. V tu dobu jsme měli s manželem 14 dní dovolené a dovolená už nebyla dovolená. S manželem jsme to nesli statečně, hlavně on mě podporoval a řekla jsem si, že zřejmě to tak mělo být.
Viděla jsem tyrkysové světlo v den, kdy mi dcera sdělila, že čeká miminko VERUNKA   
Milá Wahlgrenis,
přes časem jsem Vám psala o tyrkysovém světle , které jsem viděla v den, kdy mi dcera sdělila, že čeká miminko.
Nechci obtěžovat, vím, že Vám chodí spoustu emailů, ale chtěla bych se podělit o radostnou zprávu.
Tak sa nám to konečne po viac ako 4 rokoch podarilo a som s najväčšou pravdepodobnostou tehotná LUKÁŠKO   
Mozno sa pamätate na mna a mojho manzela Janka z oktobrovej akcie v Bratislave. Tak sa velmi tesim, ze Vam musim hned napisat. Po viac ako 4 rokoch podarilo a som s najväcsou pravdepodobnostou tehotna.
Z pláství jste mi vyčetla, že během prosince nebo ledna otěhotním. Stalo se tak... HELENKA   
Setkaly jsme se v září na semináři v Trutnově. Z pláství jste mi vyčetla, že během prosince/ledna otěhotním. I stalo se tak...
Nyní jsem v sedmém měsíci a podle všeho jsme s miminkem v pořádku.
Termín porodu máme 16.9. To Vám píši jen tak pro informaci, že to klaplo. S partnerem jsme chtěli miminko už rok a teď se na něj moc těšíme.
Už několik let mám problémy, které ale podle lékařů neexistují ONDRÁŠEK   
Dlouho jsem se odhodlávala, zda Vás "obtěžovat" svým problémem, ale rozhodla jsem se, že Vám napíši... A kdyby byl třeba nutný osobní kontakt, tak přijedu... Už několik let mám zdravotní problémy, které ale podle lékařů neexistují. Proto jsem se začala hodně uchylovat k alternativní medicíně. Tuším, že má neustálá únava, motání hlavy, problémy s trávením (vše se občas dostane do fáze, kdy ani nejsem schopná vstát z postele) asi částečně souvisejí s tím, co se teď děje na Zemi.
Jsme otevřeni adopci, anebo se stanu náhradní maminkou DANIEL   
Zatim se k nam miminko nevydalo. Uvidime, stale cekame, umele to resit nebudeme. Ma u nas naruc otevrenou, nevim, co delame spatne, mozna se mu k nam nechce. Jsme otevreni adopci, nebo se stanu nahradni maminkou. Je tu stale plno deti, ktere nikoho nemaji, a toho sveho cloveka potrebuji. Do kurzu pro nahradni rodice zacinam chodit od ledna, moc se tesim.
Mám neskutečný strach, že to dopadne jako minule JÁCHYM   
Minulé těhotenství nevyšlo a teď jsem začala opět malinko krvácet a mám neskutečný strach, že to dopadne jako minule. Snažím se myslet pozitivně, ale ten strach je silnější. K dr. jsem objednaná za týden, do té doby musím být v nejistotě a čekat. Manžel je mi velkou oporou, ale taky vidím, jak se trápí. Pořád si opakuji, že miminko je tak neskutečný dar!
Dcera otěhotněla přesně tak, jak jste říkala, když jsem byla u vás MATĚJ   
S potěšením vám píši, že se mé dceři Dance dne 7.6.2012 narodil chlapeček.
Jmenuje se Matěj. Vážil 3.50 kg a měřil 53 cm. Otěhotněla přesně tak, jak jste říkala, když jsem byla u vás.
Kletba po babičce, která také ztratila mnoho děti JAKOUBEK   
Chtěla jsem Vám připomenout návštěvu své švagrové Vlaďky před 2 roky v Pardubicích.
Bohužel ji zemřeli během tří let krátce po porodu 2 děti - chlapečci a ona u Vás hledala odpověď.
Společně jste došly k tomu, že na ni byla uvalená kletba po její babičce, která také ztratila mnoho děti.
Tak se nám narodila ELIŠKA   
Ahoj Wahl,
tak už se nám narodila Eliška.
Měli jsme malinko komplikace, tak přišla na svět císařským řezem.
Ale to vůbec nevadí...
Mám naději, že budu mít vlastní dítě? BONIFÁC   
V dětství a pubertě a vlastně do doby, než jsem potkala svého muže, jsem byla přesvědčená, že vlastní dítě mít nebudu – dětí je na světě dost a raději si nějaké adoptuju. A teď, když jsem starší, čím dál víc toužíme po vlastním miminku. Chci se Vás zeptat – myslíte si, že mám naději, že budu mít vlastní dítě?
Včera jsme byli u mého syna, čekají miminko v březnu, jak jste řekla HONZÍČEK   
Píši, abych se pochlubila, jak jsem slíbila. Včera mezi nás přišel náš Honzíček. Ještě jsem ho neviděla. Jedeme tam dnes, tak už se moc těším.
HLÁŠKA DNE OLIVER   
Obracím se na Tebe s prosbou - jelikož jsi mi před téměř třemi lety změnila nejen jméno (z Venduly na Sophii - vzhled Indiánka, pro připomenutí:-), ale tím pádem i celý dosavadní život (jen v tom dobrém smyslu:-), a sama jsi mi už v té době říkala, kdy přijde "ten můj" chlapeček, který si mě již delší dobu testuje....? A opravdu přišel.
Miminko přišlo samo, bez lékařů, přestože jsem už měla domluvený termín na umělé oplodnění CHLAPEČEK   
Milá Wahl, už jednou jsem Vás žádala o pomoc - bylo to v offline konferenci v roce 2008. Moje prosba se týkala miminka.
Bohužel jsme se s manželem od lékařů dozvěděli, že není téměř žádná šance mít své vlastní dítě...
Je to měsíční miminko a je nádherná... ELIŠKA   
Kdysi jste mi předpověděla, že to vidíte na miminko a já tomu moc nevěřila a měla jste pravdu. Samozřejmě jako vždy... Wahlinko, moc vám děkuji, protože vy a má kamarádka elkan, jste mě celou dobu povzbuzovaly, když jsem si myslela, že Eliška nepřijde. Vy jste věřily a za to vám oběma mockrát děkuji.
Teraz cakame spolocne s manzelom na nase dieta MIŠKO   
Otehotnela som v decembri minuleho roku cca 1 mesiac po tom ako sme boli prvy krat navstivit nasho Ondrejka. Je to vsetko take pekne zamotane. Teraz si hovorim, ze pekne zamotane... Ale nebolo mi vsetko jedno pocas tych 5 rokov, co sme sa snazili o dietatko.
Tolik jsme se těšili na zdravé miminko VAŠÍČEK   
S manželem čekáme miminko, podařilo se mi otěhotnět hned po svatbě v září 2008, bylo to nádherné období. Říkali jsme si, jaké je to obrovské štěstí, moc jsme se na miminko těšili. Těhotenství probíhalo bez potíží. Vše probíhalo v pořádku až do krevních testů, kde nám byla sdělena možnost postižení dítěte vývojovou vadou.
Začátkem července jsem otěhotněla, nyní začínám 37. týden těhotenství CHLAPEČEK   
Konečně jsem se odhodlala a píši Vám. Porod byl nakonec proveden císařským řezem a narodil se nám chlapeček, jak jste již předpověděla.
Cítím se těhotně, ale těhotenský test říká něco jiného BERTÍK   
Ztrácím naději na těhotenství, že s přítelem konečně začneme bydlet spolu a vezmeme se. Snažím se sama sebe držet nad vodou, pár dní to jde, ale někdy už mi dojde síla a znovu do toho padnu a pláču a všechno mi připadá beznadějný. To se cítím pak hrozně staře, jaksi nepatřičně, že jsem propásla, co se dalo... ačkoli vím, že to tak není!
Miminko se přestalo vyvíjet v 7. týdnu těhotenství JOZÍFEK   
V dubnu jsem po 3/4 roce otěhotněla, ale miminko se přestalo vyvíjet. Nějak se s tím nemohu smířit. Znova jsme se začali o miminko snažit, zatím bez úspěchu. Byla bych vděčná za odpověď týkající se toho, zda těhotenství opět příjde a co bych pro další těhotenství mohla udělat.
Babatko sa nevyvija. Co bude dalej? AGATHA KATE   
Prežívala som veľmi ťažké obdobie, bolo to náročné v oblasti fyzickej aj emocionálnej. Ten otrasný zážitok mi ale umožnil pozrieť sa objektívnejšie na samu seba a svoj život, nejaké veci som pochopila a posunula sa ďalej.
Našťastie opäť vyšlo slniečko v našom živote a 20.8. 2011 sa nám narodila dcérka.
Měla jsi pravdu, máme vnučku KLÁRKA   
Konečně se dostávám k oznámení narození Klárky, měla jsi pravdu, máme vnučku. Její příchod na svět nebyl jednoduchý – 6. 10. znovu zimnice, vysoké teploty – jelikož měla přijít na svět 11. 10., doktoři se rozhodli pro císařský řez.
Nemýlila jste se! Včera jsem na testu objevila dvě čárky... CHLAPEČEK   
Jak a proč zrovna já bych si měla "zasloužit" dítě? Tak jak si mám zakázat chtít být maminkou? Kde je můj další život?
Ale někdo - vůbec nevím kdo - mi řekl: "neboj se a věř mu" JAKUB   
Tento měsíc se mi dvakrát zdálo, že jsem těhotná.
Den po svých narozeninách jsem zjistila, že jsem těhotná. Vzhledem k tomu, že minulý rok si miminko svoji cestu k nám rozmyslelo, dostala jsem strach. Ale někdo /vůbec nevím kdo/ mi řekl: "neboj se a věř mu". Tak se snažím nebát a věřit.
Neplánovaně jsem otěhotněla ELIŠKA   
Dobrý den,
dostala jsem se na Vaše stránky přes kamarádku.
Momentálně řeším, alespoň z mého pohledu, těžkou situaci. Neplánovaně jsem otěhotněla. Prostě k nám někdo seshora chce přijít. Já se s tím ale bohužel nemůžu vnitřně smířit, trpím stavy úzkosti a paniky.
Dříve jsem vše zvažovala, ale najednou je to všechno pryč GIOIA   
Mela jsem intezivni sen. Ocitla jsem se v nekde v duchovni oblasti a bytosti mi davali k podepsani "smlouvu" bylo v ni datum 16.3.2011 a v ni stalo, ze timto dnem prebiram zodpovednost za novou dusi, ktera ma prijit na zem, a mam ji pomoci na jeji ceste zivotem.
Jsem těhotná, ale vůbec nespím MONIČKA   
Jsem téhotná už několik týdnů. Ale proč píšu? Mám hrozně špatné spaní, vzbudím se po půlnoci a do rána nespím. Už jsem úplně vyčerpaná a je mi špatné z nevyspání. Nemohla by jsi poradit, co s tím mám dělat?
Mám opravdu velkou radost, že k nám bylo posláno miminko ANEŽKA   
Chtěla bych poděkovat za rady a povzbuzení. Moc mi to pomohlo v dobách, kdy jsem si tak nějak nevěděla sama se sebou rady a touha po druhém děťátku byla opravdu veliká. Anežka se nám narodila 21.července. Když jsem se jí poprvé podívala do očí, tak jsem se nemohla od nich odtrhnout, ta zkušenost a moudrost, co z nich šla a jde.
Vzpomínáš, jak mi Semanthiel nakreslila dvojčátka (holčičku a chlapečka)? ŠTĚPÁNEK   
Milá Wahlgrenis,
miminko (prý chlapeček) bude rodině "představen" na Štědrý den.
Já jsem tušila jeho blízkost už v létě a vůbec mě nepřekvapilo, když jsem se o něm oficiálně od dcery dozvěděla 15. prosince, v den sedmého výročí úmrtí tchýně-její babičky.
Před hodinou jsem našla dvě čárky na těhotenském testu BERENIKA ALMA   
Milá Wahl,
ve svých 40-ti letech jsem před hodinou našla dvě čárky na těhotenském testu...
Otěhotněla jsem přesně v den svých narozenin.
Jsem celá rozechvělá, třesou se mi ruce, kolem srdce mám takové vzrušené vibrace, ještě tomu nechci uvěřit...
Vyplnilo se to skoro přesně, jak jste říkala DAVÍDEK   
Když jsem na vše přestala myslet a odjeli jsme na dovolenou, tak se to podařilo. Nakonec jsme z dovolené jeli už tři. Takže letos v červnu se nám narodil syn Davídek.
Eliška se narodila 4. června ELIŠKA   
Syn oznámil, že musí na operaci a zároveň, že čeká s přítelkyní první miminko. V Motole mu vyoperovali šťítnou žlázu, stále se léčí. V této nejtěžší chvíli mě pomáhaly Vaše slova, která jsem si dokola opakovala.
Co může máma pro syna udělat?
Otěhotněla jsem přesně, jak jste řekla ŠARLOTA   
Milá Wahlgrenis,
píšu Vám po delší době...
Narodila se mi moje jedinečná holčička Šarlota.
Těhotenství bylo naprosto bezproblémové a porod byl úžasným zážitkem mého života.
Mám se připravit na umělé oplodnění? EMA   
Nedávno mi gynekoložka řekla, že není vše v pořádku se sliznicí a ať se připravím na možnost umělého oplodnění. Pro mě zatím nepředstavitelné. Přijde mi to násilné.
Nyní jsem si udělala těhotenský test... a je pozitivní ŠIMONEK   
Už jednou jsem se radovala a zbytečně, bojím se, aby bylo všechno v pořádku (jít k doktorce je ještě brzo)... aby u mě dušička chtěla zůstat, aby si třeba příchod nerozmyslela. Wahlgrenis, chtěla jsem tě ještě moc poprosit, zda by jsi se podívala, jestli je u mě opravdu nějaká dušička a jestli bude všechno v pořádku.
Že prý "práci nebudeme řešit, protože budu brzy maminkou" RUDÍK   
V únoru 2009 jsem byla u Vás v Ateliéru a chtěla jsem se ptát na nástup do zaměstnání, ale Vy jste mi několikrát zopakovala, že "práci nebudeme řešit, protože budu brzy maminkou".
Můžu se konečně stát maminkou? KVĚTUŠKA   
Těšila jsem se, jak ti radostně nahlásím, že tvůj červnový miminkovský seminář přinesl svůj plod a časová předpověď, kterou jsi mi dala na akci v Novém Boru se vyplnila. Zdá se, že se nám v listopadu vskutku zadařilo.
Vše vychází, jak jste z pláství vyčetla JULIANKA   
Potkaly jsme se listopadu, řekla jste do měsíce, do dvou..., nyní je leden a já mám už maličké u sebe, resp. v sobě :-)) Je mu sedm týdnů, buší mu srdíčko a já ho neskutečně miluju. Hodila jsem za hlavu práci, všechno dělám v pohodě a těším se moc.
Máme druhé miminko, chlapečka, jak si předpověděla MICHAEL   
Narodil se 28.4.2010, 23,05 h. Jmenuje se František, v tom jsem tě neposlechla, sám si to ale vybral.
Dva měsíce už manžel trpí, žádná léčba nepomáhá PEPÍČEK   
Vypadá opravdu jako anděl, vychutnávám si ty chvíle, kdy ho držím v náruči a taky když mi saje z prsu - je přitom moc roztomilý.
Ještě jednou Ti děkuji za úplně přesnou předpověd, přesně jsi mi předpověděla moje otěhotnění i to, že ke mně přijde dušička chlapečka.
Tábor VAŠÍK   
Děkuji za vše, co jste pro mě udělala, za setkání, které navždy změnilo můj pohled na život. Vím, že v tuto chvíli je pro mě nejdůležitější naučit se odpouštět. Pochopila jsem, že vše se děje, jak má. Pochopila jsem, že neexistují náhody! Pochopila jsem, že ze všeho nejdůležitější je láska!!!! Začínám se sžívat s myšlenkou na dvojčátka (já vždycky chtěla hodně dětí) a těším se.
Setkaly jsme se na semináři ve Zlíně ELIŠKA   
Na stretnutí pri Zlíne ste nám s manželom predpovedala dievčatko, ktoré by sme spolu ešte mali mať.
Možno dozrel čas, bodaj by, veľmi by sme si ho priali - pretože som tehotná.
Tenkrat jsi řekla: neboj, přijde chlapeček BERT   
Po tom potratu jsi mi tenkrat řekla: neboj, přijde chlapeček. No tak jsem to měla pořád v hlavě a vyšlo to super... no asi se to mělo povést, je to tak, jak to má být... Určitě dceru uklidnilo, když jsem jí řekla, že ještě budou mít chlapečka... Je to holt všechno mezi nebem a zemí... Dala jsi mi tehdy velkou naději.
Budem stastna, ak mi da pan Boh aspon jedno dietatko ANDREA   
Draha Wahlgrenis, ani neviem ci sa mam na teba obratit. Vies, prežila som ze 7 mesiacov dve tehotenstva. Prve bolo prerusene pre vrodenu vyvinovu chybu a vycitky toho nesiem dodnes. Aj ked som bola na spovedi a pan Boh mi odpustil, snazim sa denne odpustit sama sebe. Vies, pre mna to nekonci, kazdy den placem a viem, ze ked budem stat pred panom, budem sa bat. Co mu poviem? Prečo som zabila svoje dieťa?
Prečo som rozhodla kedy a ako? Je to veľmi ťažké...
Setkaly jsme se na semináři v Prachaticích DANIEL   
Wahl, to je ti taková nádhera, nevěděla jsem, netušila, byla jsem hloupá, jak moc jsem se toho všeho bála. :-) Zas a znovu bych ti chtěla na stotisíckrát poděkovat, jsi báječná, děkuju tobě a i Jitřence a každému, kdo k tobě chodí na stránky a roste.
Doktor mi řekl, že miminko už nežije DAVID   
Chtěla bych ti napsat, že v říjnu 2009 se nám narodil chlapeček David. Narodil se císařským řezem o 6 týdnů dříve než jsem měla termín porodu. Jsem moc šťastná. Děkuji za tvoji poradnu.
Setkaly jsem se na semináři ohledně miminek v roce 2007 TONÍČEK   
Už jsem se smířila s tím, že se miminka nedočkáme. Zaměřila jsem se na novou práci, oslavila čtyřicítku. O to bylo pro nás větším a příjemným překvapením, když jsem zjistila před rokem v únoru, že jsem těhotná. Byl to zázrak. Otěhotněla jsem vlastně už neplánovaně tak, jak si určila příroda.
Podle pláství do 3 měsíců mělo být vytoužené miminko na cestě k nám OLIVER   
V únoru 2009 jsem navštívila Tvůj seminář k 5. výročí webu. Ve svém ateliéru jsi mi z pláství přečetla, že do 3 měsíců by vytoužené miminko mělo být na cestě k nám. Když jsem třetí měsíc po semináři pociťovala obvyklé tlaky a bolesti v podbříšku jako vždy před měsíčky, něco se ve mně vypnulo - nějaké chtění a snažení a prošení. Prostě přišel okamžik, kdy jsem pustila všechno z rukou a zhluboka si vydechla. Pamatuji si ten zvláštní okamžik. Podívala jsem se z okna a najednou si vydechla, že už nic NEMUSÍM.
Už nikdy žádný potrat MICHAELKA   
Hned, když mi ji na sále přiložili k prsu, dlouze se na mě mé miminko dívalo a měla jsem pocit, jako by svou miminkovskou řečí a pláčem něco povídalo. Má velice jemný hlásek, je něžná a velmi klidná. Je to ten nejasnější střed štěstí v naši rodině.
Co máme v kuchyni za podivnou energii? ANEŽKA   
Vždy, když jsem si řekla, že už půjdu spát a natáhla jsem ruku po lampičce, sama se zhasnula. To se stalo několikrát. Pak se 30. 12. 2005 stalo něco, co mi bylo hrozně nepříjemné, cítila jsem strach. Z kuchyně se ozývalo praskání, tam máme neposlušnou dlaždici, která vždy, když se na ni šlápne, klapne. Všichni spali, přesto klapala. Vyvolalo to ve mně takový strach, že jsem se bála i něco zjišťovat.
Kniha duchů a info o naší Andulce podle Vašeho horoskopu ANDULKA   
Mám ve Vás velikou důvěru, protože, i když to netušíte, předpověděla jste mi ve svém horoskopu (jsem panna) na týden přesně zprávu o početí naší Andulky a to jsme na to čekali třičtvrtě roku!
Setkaly jsme se na semináři v Jablonci nad Nisou ELLINKA   
Kratce po Magickem vikendu v Jablonci a me svatbe jsem Ti posilala obrazky, ktere se nam v nas svatebni den objevily na zahrade.
A prave tento den plus/minus se zrejme stal tim, kdy se nase Laska konecne mohla pridat k nam. Diky Tve pomoci, Tvym strankam, a taky me praci se uz dneska muzeme radovat z nasi Ellinky. Narodila se nam o par tydnu drive, ale v plne sile a krase.
Setkaly jsme se na semináři v Kudlově MAREČEK   
Byla jsem na akci v Kudlově v srpnu 2007. Tam jste mi i s Auapé sdělily, že kolem mne krouží duše miminka. Ano, týden poté mi lékař potvrdil, že jsem už těhotná.
Setkaly jsme se na semináři v Olomouci RADEČEK   
Jak jste mi předpověděla, podařilo se mi otěhotnět. Bylo to hodně těžké a s pomocí lékařů, jsem teprve na začátku a to v 9. týdnu. Měla jsem velkou radost, jenomže stačila špatná prognoza lékaře a radost vystřídala obavy a strach. Bylo mi řečeno, že radost si mám nechat, až se to narodí, vzhledem mé vadě dělohy mám velmi rizikové těhotenství, kdy mi do 20. týdne hrozí potrat a od 20. týdne zase předčasný porod.
Setkaly jsme se na semináři v Českém Krumlově JAKUB   
... od té doby se hodně věcí, a snad trochu i já, změnilo. Jedna z nich je ta, že čekáme miminko. Narodit by se mělo v říjnu. Při výkladu vyšel partner i miminko.
Dcera je zase těhotná... ANIČKA   
Manžel dceru přinutil, dcera byla nešťastná a já s ní. Jeli ráno do nemocnice a dceru dal lékař na pokoj převlékla se. Když viděla, co by udělala, utekla domů, po zavolání jejímu muži on řekl, že to dítě taky chce a těší se na něj. Spadl mi kámen ze srdce. Mojí dceři se Tvoje odpověď líbila. Teď se můžeme radovat, že budeme mít další dítě, moc děkuji. Tvou odpověď jsem dala přečíst také zeťovi, bylo vidět, že pomohla. Pomohla jsi nám a Tvojí taky zásluhou se miminko narodí, zeť se mu omlouval.
Lékaři mi doporučují umělé oplodnění SOPHIE GABRIELA   
Už několik let se nám s manželem nedaří, mám za sebou několik potratů. Vždy těhotenství skončí velmi brzy, mezi 5. - 6. týdnem. Lékaři neví proč a doporučují mi umělé oplodnění, s tím ale já i manžel nesouhlasíme.
Nevím jak vy, ale mně to přijde proti zákonům přírody a umělé miminko nechci.
Jak se Gabi vdávala ANDREJKA   
Když jsem jela do nemocnice na revizi, jsi mi řekla, že holčička zatím odešla, ale že je mezi námi pouto, že si ode mě přeje ještě jednu změnu a že přijde ve chvíli, kdy něco změním ve svém životě... Pak jsem Tě poprosila, jestli bys nám nevypočítala vhodný datum svatby, že se chceme s přítelem vzít. A ty jsi mi na to odpověděla: Svatba? Třeba právě to má být ono... Dnes vím, že to tak opravdu bylo. I příchod naší holčičky jsem opravdu v tento čas nečekala, když jsem asi týden dva po svatbě opravdu otěhotněla! Nááádhera!! :-) Opravdu zázrak.
Jsem ve 33. týdnu těhotenství. Bude holčička v pořádku? BARUNKA   
Jsem ve 33 týdnu těhotenství, právě dnes mi můj lékař dělal ultrazvuk a nezdál se mu poměr mezi stehenní kostí (která je menší v poměru k hlavičce) a hlavičkou miminka, prý musím před superkonsilium. Dost mě tím vyděsil a musím teď na to neustále myslet.
Chlapeček přišel po deseti letech ONDŘEJ   
S manželem jsme spolu 10 let, prošli jsme si dobrým i zlým. Vím, že máme plnou zodpovědnost za naše konání i vztah. Za tu dobu jsme spolu prožili opravdu hodně a i když to nebylo vždy " idelální", myslím, že se máme hodně rádi, spoustu věcí jsme dokázali zvládnout, i když to někdy dost bolelo. Dlouho nás naplňoval společný koníček - cestování a nejen kvůli němu, jsme odkládali miminko.
Čekám své třetí děťátko, za pár dní mi bude 42 let CHLAPEČEK   
Před třemi roky jsem poznala muže, je hodný, má rád mé děti. Můžeme mít spolu ještě miminko? Spolu to máme probrané, chceme dítě, milujeme děti a já bych chtěla dát lásku ještě společnému tvorečkovi. Je to možné?? Vzhledem k věku už nechci čekat, jsem zdravá a tak se ptám, je možné, aby se do tohoto hezkého vztahu narodilo děťátko?
Moje holčička odešla - byly jí jen dva měsíce CHLAPEČEK   
Dobry den mila Wahlgrenis, presne pred dvema lety se mi narodila holcicka, ale uz neni..., zemrela na sids.... Ty, mila Wahlgrenis, jsi mi moc pomohla a ja Ti za to moc dekuji, napsala jsi take, ze prijde dalsi miminko... Prislo.
Dolní Čermná MIREČEK   
Milá Wahl, píšu ti s radostí v srdíčku. V pátek jsem poprvé viděla našeho broučka na ultrazvuku. Je ještě tak malinký, ale srdíčko už mu ťuká jako zvon. Cítím se teď opravdu jinak, jak jsi říkala.
Dneska mi umřela maminka HONZÍK   
Dneska mi umřela maminka.... Spoustu věcí VÍM.... Asi je teď s námi všemi, Ale tak hrozně to bolí..... Maminka je ještě doma v Ostravě, já v práci v Praze.... Tak hrozně to bolí, že už nemám maminku...
Ještě včera jsem s ní mluvila. Těšila se na tatínka, který se vrací z lázní domů. Doma, tam teď bude hrozně prázdno...
Umřelo nám miminko JAKUB   
Poslední dva dny pročítám tvé stránky, tak jsem se rozhodla, že Ti napíši. Dne 3. července 2006 nás opustil náš milovaný syn ve věku 75 dnů. Byl naprosto krásné, zdravé dítě a my nevíme, proč se tak stalo.
Usnul a již se neprobudil. Můžu mít další dítě a nebát se?
Syn zemřel poslední prázdninový den KRISTIÁN   
Našel jsem zde spoustu odpovědí na spoustu otázek, které se mi honí hlavou od předposledního dne prázdnin, kdy mi pod rukama na silnici skonal osmiletý synek Vojtínek. Už v tom hrůzném okamžiku mi bylo naprosto jasné, že jeho poslání tady končí a právě teď postupuje do vyššího levelu. Na Tvých stránkách se dovídám mezi řádky, že je možné, že se vrátí jako někdo jiný.
Jak jsem mohla otěhotnět? Proč se to stalo? DOMINIK   
Ja nevim co delat. Nechapu jak se to mohlo stat a hlavne proc. Necitim se na dite pripravena. Zatim je moje tehotenstvi nechtene a je to smutne. Mam si miminko nechat nebo ... ???
Napsala jsi dceři, ať nemyslí na práci. 20. dubna bude mít kluka... FRANTIŠEK   
Asi před sedmi měsíci Ti psala moje dcera dotaz ohledně miminka. Obratem jsi jí odpověděla a ona mi potom připadala, jako bys jí polila živou vodou. Byla šťastná z Tvojí pozitivní odpovědi, kde jsi jí napsala, že se k ní miminko chystá, ale že musí přestat myslet na práci a začít myslet na tu malou novou dušičku.

Další miminko na cestě, tentokrát u Limi MAREK   
V dnešní den, který je pro tebe radostný narozením "miminka", tvých stránek, bych ti ráda poděkovala a svěřila malé tajemství. Na podzimním semináři v Praze 12. listopadu 2005 jsem ti povídala svůj sen o dvou motýlcích, kdy mi žlutý zemřel na dlani. Rozložila jsi plástve a řekla mi, že to nebylo to pravé miminko, které ke mně přišlo, proto muselo odejít, ale je tam již jiné to správné...
Další miminko, kluk! Tentokrát veverky PETR   
Ahoj Wahlgrenis, chtěla bych Ti oznámit, že jsem otěhotněla - přesně tak jak jsi mi předpověděla. Je to opravdu úplně jiný pocit, na který jsem si asi měla počkat.
5. října 2005 se narodil TADEÁŠEK TOBIÁŠEK   
Taky se moc ráda ozývám, abych napsala následující: Wahlgrenis, 5. 10. 2005 v 11:48 se mi vyklubal syn Tadeášek. Celé těhotenství jsem si velice užívala, bylo to nádherné a je dosud.
Další miminko, holčička, je na cestě. BARBORKA   
Ráda bych se s Vámi podělila o radost, která vstoupila do našeho života tak, jak jste ji předpověděla. Začátkem března příštího roku čekáme po 9 letech čekání miminko, holčičku.

Chtěla bych se přihlásit na blok věnovaný miminkům DVOJČÁTKA: ANIČKA a SOFINKA!   
Chtěla bych se přihlásit na BLOK na téma miminko, případně jakoukoliv jinou formu konzultace.
Podle lékařů bych prý přirozeně nemohla otěhotnět, teď čekám miminko! TOMÁŠEK   
Dobrý den milá Wahlgrenis,
moc Vás zdravím a přeji hodně zdravíčka. Už jsem Vás jednou žádala o radu, měla jsem problém s otěhotněním. Odpověděla jste mi, že už možná těhotná jsem, anebo v nejbližší době otěhotním. Jak jste řekla, tak se stalo.
Další miminko, holčička, je na cestě. Gratuluji.   

© 2004-2022 Wahlgrenis Zveřejněné materiály jsou chráněny autorským zákonem. Kopírování a šíření jakékoliv části obsahu bez svolení autora je zakázáno.