wahlgrenis.cz



 WAHLGRENIS        

 

...veci mezi nebem a zemi...

  




     REGISTRACE       Přihlášení

Konference

Novější konference jsou přístupné pouze registrovaným uživatelům. Pro jejich zobrazení se musíte přihlásit.
 
9. září 2009: Offline konference - 090909   
Opět jsem dělala menší pořádek v poště. A opět jsem zjistila, že k některým dotazům bych se dostávala jen složitě. Proto jsem dotazy utřídila do této offline konference. Týkají se především zdraví a životní cesty. Poslední konference byla v listopadu 2008.
4. listopadu 2008: Offline konference   
Opět jsem vybrala maily z mé pošty, v kterých jste chtěli odpověď.
Je to zatím celkem 46 otázek, které mi přišly v období od 15.7. do 31.8.2008. Věřím, že chápete, proč není možné odpovídat na dotazy průběžně...
18. června 2008: Offline konference   
Tentokrát jsem vybrala otázky z mé pošty, které se týkají zdravotního stavu. Je to celkem 45 otázek, které mi přišly ve dnech 8.3. - 3.5.2008. Konference se uskuteční v době, kdy budu mít dopsané Horoskopy 2009. Doufám, že ji přijmete jako malý dík za přízeň, kterou jste mi zachovávali, i když jsem se Vám v minulých týdnech nemohla tolik věnovat.
14. února 2008: Offline konference, v den čtvrtého výročí spuštění tohoto webu   
Tohle výročí beru jako každý jiný den... Jen je možné ohlédnout se trochu zpět - nebyla to zrovna snadná cesta. Jenže to tady nemá smysl popisovat. Koho to nezajímá, stejně nikdy nepochoví, a koho to zajímá a něco o tom ví, tak pro toho jsou slova zbytečná. Každopádně Vám všem děkuji za přízeň, dáváte mi jasný důkaz, že tento web má smysl.
10. října 2007: Offline konference ke zdraví a životní cestě   
Když jsem nedávno procházela poštovní schránku, opět bylo jasné, že se musí trochu uklidit. Proto je tady další netradiční offline konference, tentokrát na téma: zdraví a životní cesta.
6. června 2007: Třetí offline konference na téma zdraví   
Když jsem nedávno procházela poštovní schránku, opět bylo jasné, že se musí trochu uklidit. Proto je tady již třetí netradiční offline konference. První se uskutečnila 26. září 2006, druhá 2. ledna 2007.
2. ledna 2007: Druhá offline konference na téma zdraví   
Když jsem nedávno procházela poštovní schránku, opět bylo jasné, že se musí trochu uklidit. Proto je tady již druhá netradiční offline konference. První se uskutečnila 26. září 2006. Je to možná trochu nezvyklé, ale nevím, jak jinak to udělat, aby se odpověď dostala tam, kam patří.
14. února 2007: Offline konference na téma životní cesta, v den třetího výročí spuštění tohoto webu   
Když jsem nedávno procházela poštovní schránku, opět bylo jasné, že se musí trochu uklidit. Proto je tady již třetí netradiční offline konference. Tentokrát na téma - životní cesta. Nemohu už odpovídat na jednotlivé dotazy individuálně, proto jsem se rozhodla pro toto řešení. Jednou za čas vybírám svou schránku a odpovídám globálně na několik vybraných dotazů.
26. září 2006: Offline konference na téma zdraví   
Odhodlala jsem se k této poněkud netradiční konferenci, když jsem zjistila, že v mé mailové schránce je více než 2500 mailů. Běžným způsobem bych nebyla schopná odpovědět všechny dotazy. (Ale ani jsem to nikdy neslíbila..) Přesto si některé odpověď zaslouží, i když - vím - to lehce přesahuje rámec tohoto webu.
28. června 2006: Online konference na téma vztahy   
Zájem o toto téma byl obrovský, to ostatně vidíte sami. Na konci každé otázky je uvedeno datum a čas, kdy ke mně dorazila. Nechtěla bych, abyste z mých odpovědí měli dojem, že jsem zlá, přísná a nepřístupná. To by byl omyl. Nepíšu žádnou slohovou práci...
18. května 2006: Online konference na téma zdraví   
Jak jsem avizovala při druhé online konferenci, rozhodla jsem se další podobné projekty specializovat. Tato konference je věnována problémům se zdravím. Časem se dočkáte i online věnované životnímu směru a online, která bude řešit vztahové problémy.
14. února 2006: Druhá online konference, v den druhého výročí spuštění tohoto webu   
Jsou to přesně dva roky, kdy jsem se rozhodla udělat krok na mně dosud neznámým směrem, vydala jsem se na cestu, po které jsem dosud nešla, nikdo mě nevedl za ruku a neukazoval, kam šlapat nemám. Umístila jsem prvních pár informací na web, založila jsem nové stránky. Nikdy dřív jsem nic podobného nedělala, byl to opravdový krok do neznáma. Nevěděla jsem, jestli to někomu něco řekne, jestli někdo pochopí... Nevěděla jsem, jestli to někdy někdo vůbec bude číst...
29. srpna 2005: Online konference   
Na vaše četné dotazy v chatu i mailem jsem se rozhodla pro ojedinělý projekt, online konferenci. Máte tak jedinečnou možnost zeptat se mě na všechno, co byste rádi věděli a co vám třeba není jasné. (Podle hesla Miroslava Donutila: Já na co budu chtít, odpovím...)
Nechci vymezovat okruh, čeho se mají otázky týkat, nechám to na vás.

© 2004-2023 Wahlgrenis Zveřejněné materiály jsou chráněny autorským zákonem. Kopírování a šíření jakékoliv části obsahu bez svolení autora je zakázáno.